<…اخبار …> پیام تبریک مدیرعامل

اسفند ۲۸, ۱۳۹۷

 

هر نفس نو می شود دنیا و ما

باز کاروان تلاش و توسعه به منزلگه نوروزی دگر رسید. نام بلند و فرهنگ نوروزی را که یادآور خلاقیت و دانش نیاکان ایرانیان است گرامی میداریم. دگرباره شکفتن شکوفه ها، رویش سبزه ها و چلچله مرغان خوش الحان تحولی بزرگ در طبیعت را نوید می دهد و دل و جان آدمی را به طراوت فرا می خواند. نوروز علاوه بر روز نو، برنامه نو و اهداف نو ، از پایان یک سال سعی و تلاش نیز خبر می دهد. این تلنگر پایان ، ما را بر آن می دارد تا بدانیم سالی که گذشت اندوخته ای بر اندوخته های عمر خود افزوده ایم. تصویر سالی که با همراهی و همدلی همکاران پشت سر گذاشتیم ، تابلوی زیبا و بدیعی از سعی و تلاش و تعلق خاطر شما به ذوب آهن بزرگ بود که با دستان هنرمند و ذهن خلاق شما ترسیم شد. آنچه در این سال به دست آمد جز با حضور یکایک اعضاء خانواده بزرگ ذوب آهن میسر نبود.خانواده ای شورانگیز که شور و تولید برپا کردند و انگیزه توسعه برانگیختند . این شما بودید که با تلاش وصف ناپذیر زنگار از چهره ذوب آهن زدودید و غبار از نام آن برگرفتید تا باز هم نام ذوب آهن در سپهر صنعت این سرزمین چون ستاره ای درخشان بدرخشد.

… و باز هم شما بودید که با تلاش خستگی ناپذیر پروژه های مهم تولید ریل ملی، تیرآهن های بال پهن را به نتیجه رساندید.

… و باز هم شما بودید که پروژه های معطل مانده طرح های توسعه ای در کارخانه را در کمترین زمان غیرقابل باور به سرانجام رساندید.

… و باز هم شما بودیدکه هر کجا و هر زمان اعتبار ذوب آهن و ذوب آهنی به مخاطره افتاد جانانه در مقام دفاع بر آمدید.

… و باز هم شما بودید که با خلق فضای جدید، هم افزایی در محیط کار را با بوی خوش همدلی عطر افشانی کردید.

… باز هم شما بودید که مدیران شرکت را با مشارکت عمومی و خرد جمعی یاری رساندید.

آری دستاوردهای ذوب آهن در سایه وجود مبارک شما همکاران سختکوش حاصل شد و معنا یافت و اینک نیز شما هستید که در سال جدید برای تحقق اهداف و استراتژی های شرکت طرحی نو خواهید افکند. به جد معتقدم با بودن شما تمام قله های پیشرفت فتح خواهد شد و اطمینان دارم در این مسیر که شاید بخشی از آن نیز سنگلاخ باشد در گامهایتان تزلزلی مشاهده نخواهد شد .چه خوش همکارانی هستید و من بر خود می بالم که با افتخار در کنار شما ایستادن را سرافرازانه فریاد برآرم .

بایسته است یاد همکارانی را که دیگر در بین ما نیستند و ما از نظر و ایده آنها محروم هستیم گرامی بداریم، همکارانی که همیشه در خاطر و یاد خانواده بزرگ ذوب آهن ماندگار هستند .همچنین در پایان سال شاید خانواده ای از خانواده بزرگ ذوب آهن بر حسب عارضه عزیزی دل نگران و دلتنگ باشند ، نه نوروز و نه هیچ مناسبت دیگر اینجانب را از یاد همکاران درگذشته و غمخواری خانواده های آن ها و همدردی با عزیزانی که به عارضه ای دردمند هستند غافل نخواهد کرد .بر حسب وظیفه انسانی و جایگاه مسئولیتی که بر عهده دارم برای همکاران درگذشته علو درجات ، برای غم داران و دردمندان صبر و تسکین از خداوند مسئلت دارم.

در آستانه سال جدید با درک شرایط اقتصادی و معیشتی در حد بضاعت سعی داشتیم ،همکاران گرامی با کمترین نگرانی معیشتی کنار سفره هفت سین بنشینند و دعای یامقلب القلوب زمزمه کنند. اگر توفیقی یافتیم درمقابل عظمت شما انجام وظیفه ای بیش نبوده است.

نوروز ۹۸ و آغاز سال جدید را پیشاپیش به شما همکاران عزیز و خانواده های گرامیتان شاد باش می گویم از راهی دور بر گونه کودکان ذوب آهنی بوسه می زنم و سالی پر خیر و برکت برای همگان آرزومندم .

http://esfahansteel.ir/newcms_news1?id=3004

آخرین اخبار